Pierwszy stycznia to bardzo dobry czas na podsumowanie minionego roku. Zobaczmy zatem co wydarzyło się na blogu w ostatnich 365 dniach oraz wyciągnijmy z tego wnioski. W dzisiejszym wpisie podzielę się z wami statystykami oraz spostrzeżeniami. Zapraszam do lektury.

Artykuły

Na blogu w 2019 roku ukazało się 156 nowych artykułów. Staraliśmy się publikować trzy razy w tygodniu co nam się udało. W tym roku również mamy zamiar utrzymać ten standard. Nie przewidujemy żadnych zmian. Najwięcej wpisów pojawiło się w kategorii Przemyślenia oraz Wiedza Codzienna. Równie często opublikowaliśmy w dziale Biblioteczka jednak to jest zasługa przede wszystkim Tomasza. Jeżeli jeszcze nie czytałeś naszego bloga zapraszam zapoznać się z całym spisem treści tutaj.

Odwiedziny

Statystyka Użytkowników 2019

Jak widać w 2019 roku odwiedziło nas ponad 18 500 osób i dokonało prawie 30 000 odsłon. W porównaniu do 2018 roku jest to wzrost o niemal 1000%. Musicie sami przyznać, że jest to niebotyczny sukces. Mamy nadzieję, że 2020 rok będzie również udany pod tym względem.

Siła nauki, najchętniej czytane artykuły
Siła nauki, najchętniej czytane artykuły

Najchętniej czytaliście wpis “5 sytuacji kiedy należy zmienić pracę!!!oraz5 rzeczy, które musisz wykonywać w swoim życiu!!!. Jednak największym zainteresowaniem cieszył się wpis napisany pod wpływem Filmu Tomasza SekielskiegoUpadek Instytucji Kościoła!!!. Mamy nadzieję, że nadal będziemy trafiać w Wasze gusta i dostarczymy wartościowe informacje, które Wam pomogą w życiu codziennym jak i pracy czy biznesie.

Google

Wyszykowane frazy google_Silanauki.pl

Jak sami widzicie nasza pozycja w Google z miesiąca na miesiąc się poprawia. Już ponad 117 000 razy wyświetliła się Wam nasza strona a prawie 4 000 osób postanowiło przeczytać co mamy do powiedzenia. Średnia pozycja na liście wyszukiwań jest 21 miejsce. Jak na niespełna dwa lata blogowania na dość niszowe tematy daje nam to dużą satysfakcję. Najczęściej trafiają na naszą stronę czytelnicy kiedy szukają informacji o Rafaelu Badziaku oraz wartościach dla człowieka.

Jednak nas najbardziej cieszy, że czytacie nasze artykuły. Średni czas spędzony na blogu to ponad 2 min. patrząc na to, że nasze wpisy są dość krótkie, jest to duży sukces tym bardziej że aktualnie bardzo trudno przykuć waszą uwagę a czas spędzony przez internautę na stronie liczy się raczej w sekundach niż minutach.

Tak naprawdę to jest Wasz sukces i mamy nadzieję że i w tym roku będzie Was coraz więcej!!! Sukcesów w 2020 roku oraz dużo zdrowia i szczęścia!!!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *