O Blogu

Okiem Dawida

 

Na portalu znajdziesz treści, które pokażą dlaczego zdobywanie wiedzy jest bardzo ważne dla każdego człowieka i udowodnimy, że proces nauki nie kończy się po zakończonej edukacji w szkołach lecz tak naprawdę dopiero się zaczyna.

Przeniesiemy Cię do całkiem innego świata, w którym przestaniesz płynąć z nurtem a zaczniesz sam Go tworzyć. Pokażemy jak dzięki nauce i wiedzy będziesz mógł realizować swoje marzenia. Postaramy się abyście umiał analizować otaczający Cię świat i wyciągał wnioski zanim popełnisz błędy. Oczywiście nie oznacza, że nigdy ich nie będziesz popełniał, lecz będziesz świadomy i nauczysz się wyciągać z nich wnioski oraz je naprawiać. A co najważniejsze, w przyszłości ich unikniesz.

Od bardzo dawna chodziła za nami myśl dlaczego szkoły uczą?? Zauważ, że nigdy w ławce nie usłyszałeś “uczysz się tych wszystkich rzeczy abyś…” Pakuje nam się masę informacji nie uzasadniając po co i w jaki sposób można je wykorzystać w życiu. Postawiliśmy sobie za cel aby Wam to uświadomić i pokazać na przykładach z naszego życia oraz innych ludzi jak rozbudowana wiedza i umiejętność wykorzystane w mądry sposób  potrafią zmienić wszystko. Każdy powinien korzystać z dobrodziejstw nauki. W świecie gdzie potrzebną informację możemy znaleźć w kilka minut w sieci jest to o wiele ważniejsze niż kiedyś.

Mamy nadzieję, że dzięki treścią na naszym portalu będziesz więcej czerpał z życia oraz rozwiniesz się w takim stopniu, że sam z siebie będziesz dumny. Pamiętaj również, że treści na portalu są i zawsze będą darmowe. Zależy nam aby szerzyć wśród Polaków chęć samorozwoju bez guru motywacji i wykorzystywania nabytych umiejętności oraz wiedzy w życiu codziennym.

Okiem Tomasza

 

Pomysł na portal narodził się bardzo spontanicznie. Po wielu godzinach rozmów i wymiany zdań na przeróżne tematy, Dawid zaproponował by zrobić wspólnie coś wartościowego co może pomóc ludziom w nauce i zdobywaniu cennej wiedzy. Istotą tego portalu jest przede wszystkim to, by dzielić się z czytelnikami wartościowymi treściami. Mamy nadzieję że chociażby jeden przeczytany artykuł przyczyni się do poprawy czyjegoś życia. Wspólnie z Dawidem inspirujemy się różnym autorami książek, podcastów, blogów i nie tylko. Wiedzę którą udało nam się zdobyć i uzupełnić o własne przemyślenia pragniemy upowszechnić poprzez tworzenie naszego portalu. Chcemy Was zachęcić do interakcji w komentarzach i wpisywaniu własnych odczuć na temat nauki oraz zdobywania wiedzy o życiu, biznesu, rozwoju osobistym, a także na każdy wartościowy i cenny temat.

Wiedza potrafi wpłynąć korzystnie na nasze życie w sposób który może nas zadziwić. Posiadając większą wiedzę o świecie i życiu możemy coraz silniej wpływać pozytywnie na nasze życie. Najważniejsze to wziąć odpowiedzialność za własne życie i poprzez ciągłe uczenie się polepszać je. To my kształtujemy swój los, a jeśli zdobędziemy większa wiedzę o regułach rządzących światem to odniesiemy taki sukces jaki sobie zaplanowaliśmy.

Obecnie posiadamy dostęp do tak ogromnej ilości wiedzy że mimo starań i chęci nie zgłębimy jej całej przez nasze życie. Dlatego zamiast marnować czas na bezużyteczne spoglądanie w ekran i śledzenie ciekawostek z życia naszych znajomych, zacznijmy chłonąć wartościowe i pożyteczne treści. Zauważycie jak diametralnie poprawi się wasze życie i zdobędziecie większą pewność siebie.

Regularnie zaglądajcie na nasz portal w celu zdobycia interesującej i cennej wiedzy. Piszcie do nas jakie tematy powinniśmy poruszać na portalu i jakie zagadnienia są dla Was wartościowe. Postaramy się przekazać Wam rzetelną i obiektywną wiedzę, która wniesie wartość dodaną do Waszego życia.