Regulamin

Regulamin bloga silanauki.pl

 

Bardzo się cieszymy, że zajrzałeś do naszego regulaminu. Przygotowaliśmy go po to aby miło spędzało się nam czas oraz aby nasze rozmowy były na odpowiednim poziomie. Mamy nadzieję, że będziecie się do Niego stosować ponieważ jesteśmy bardzo ciekawi Wasz opinii oraz przede wszystkim jesteśmy tu aby Wam pomagać poszerzać Wasze horyzonty a przy okazji swoje. 

 

 1. silanauki.pl to blog, który skupia się na wpływie nauki na nasze życie oraz jak zdobywanie wiedzy pozytywie wpływa na rozwój człowieka, dlatego osoby które będą swoimi wypowiedziami negatywnie wpływać na atmosferę bloga będą usuwane.
 2. Osoby które będą się dopuszczały wyrażania słów powszechnie uznawanych za wulgarne będą blokowane i nie będą miały możliwości uczestniczenia w życiu bloga.
 3. Zabronione jest umieszczanie treści które nawołujących do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc oraz treści uznawanych powszechnie za naganne.
 4. Niedopuszczalne jest również umieszczanie reklam i materiałów o charakterze komercyjnym oraz spamu.
 5. Osoby wyrażające swoje poglądy są w pełni za nie odpowiedzialne i podlegają roszczeniom osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.
 6. Treści na blogu silanauki.pl są chronione prawami autorskimi.
 7. Autorzy bloga silanauki.pl nie gwarantują że strona będzie działać nieprzerwanie i bezbłędnie.
 8. Autorzy bloga nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie szkody rzeczowe i moralne mogące powstać z racji wykorzystania wiedzy zdobytej na blogu. Każda osoba ponosi odpowiedzialność za swoje czyny i postępowanie.
 9. silanauki.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie bloga.
 10. Osobom które będą naruszać notorycznie regulamin będzie blokowany dostęp do komentarzy w serwisie silanauki.pl.
 11. W związku z uchwaleniem dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), administratorem odpowiedzialnym za przechowywanie Państwa danych osobowych jest portal www.silanauki.pl. Każda osoba ma prawo do dostępu do swoich danych, ich modyfikowania lub usunięcia gdy zostanie wniesione takie żądanie. Podanie swoich danych w celu zapisania się do newslettera jest dobrowolne, dane te znajdują się u dostawcy usługi: mailchip.com. W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: silanauki@silanauki.pl