Autorzy

Tomasz Nowacki

 

Cześć!

Od zawsze pasjonowało mnie zdobywanie nowej wiedzy o otaczającym nas świecie oraz to z jakich elementów jest on zbudowany. W czasach szkolnych uwielbiałam czytać książki i odkrywać nowe obszary wiedzy. Jednak prawdziwym przełomem który doprowadził do fascynacji nauką i poszerzaniem swoich horyzontów była książka Jacka Canfielda “Zasady Canfielda”. Ta publikacja wywarła na mnie ogromne wrażenie i od tej pory na szeroką skalę zacząłem brać udział w szkoleniach biznesowych oraz z zakresu rozwoju osobistego.

Jeśli chodzi o źródła zdobywania wiedzy to osobiście jestem pasjonatem audiobooków, podcastów, webinarów oraz kursów online. Uważam że doskonale wypełniają one czas i wprowadzają ogromną wartość gdy jedziemy do pracy, biegamy, ćwiczymy lub po prostu spacerujemy. Lubię również od czasu do czasu udać się na szkolenie prowadzone na żywo by poczuć emocje wykładowcy oraz nawiązać nowe znajomości, co również jest świetnym sposobem na rozwój.

W czasie wolnym od pracy lubię słuchać ulubionej muzyki, lubię brać udział w koncertach, jeździć na rowerze oraz podróżować po świecie, co pozwala na poszerzanie swoich horyzontów. Uwielbiam również czytać biografie znanych osób oraz od czasu do czasu pograć na perkusji.

Jeśli podczas czytania naszego Portalu nasuną Ci się jakiś pytania to pisz śmiało na adres: tomasz@silanauki.pl

 

Dawid Kaniecki

 

Witam Was serdecznie!!! 

Od 10 lat jestem trwale związany z branżą IT. Byłem odpowiedzialny w swojej pracy za budowanie nowych produktów fizycznych oraz internetowych. Aktualnie postanowiłem zmienić pracę na trochę spokojniejszą. Zajmuję się infrastrukturę informatyczną w dużej firmie. Zdecydowałem tak ponieważ uznałem, że czas podzielić się swoją wiedzą z innymi i jest mi z tym bardzo dobrze.

Moją pasją jest budowanie i tworzenie nowych rozwiązań. Za każdym razem jak robię coś nowego muszę przyswoić bardzo dużą ilość wiedzy oraz posiąść nowe umiejętności. Już dawno zauważyłem, że moja nauka nigdy się nie kończy. Prawdę mówiąc nie wiem co bardziej mnie kręci. Budowanie nowych narzędzi czy zdobywanie nowej wiedzy niezbędnej aby produkt mógł dobrze służyć odbiorcom.

Drugą moją bardzo dużą pasją jest motoryzacja. Uwielbiam jeździć sportowymi autami oraz motocyklami. Sprawia mi to niesamowitą frajdę oraz podnosi adrenalinę. Jak to mówią “Człowiek musi mieć hobby, inaczej by zwariował”. Poza tym lubię słuchać dobrej muzyki i ciekawych podcastów.

Dzięki Portalowi na którym właśnie mnie czytasz mam zamiar pokazać jak dzięki nauce i umiejętnościom możesz zmienić swoje życie oraz najbliższych. Jeżeli uznasz, że robię coś wartościowego daj mi o tym znać, pisząc krótką wiadomość na adres dawid@silanauki.pl