Gianluca Vacchi to jedna z najbarwniejszych osób na świecie. Jest odnoszącym sukcesy biznesmenem, Dj-em, influencerem i postacią medialną. Większość ludzi zna go głównie z mediów społecznościowych, gdzie śledzą go miliony osób. Jest także szczęśliwym ojcem i partnerem dla swojej dziewczyny. Wszystko to wygląda z boku na sielankowe życie ekscentrycznego milionera. Czy jest tak cudownie jak w powyższym opisie? Na to pytanie stara się odpowiedzieć dokument Gianluca Vacchi – Mucho Más  znajdujący się w serwisie Amazon Prime Video.

Świat w kolorowych barwach

W filmie mamy okazję usłyszeć mnóstwo szczegółów, które przedstawia sam Gianluca Vacchi. Zdradza szczegóły swojego niezwykle barwnego życia i zabiera widzów za jego kulisy. Poznajemy lepiej to czym zajmuje się na co dzień zawodowo, co zaprowadziło go do miejsca w którym się znajduje i z jakimi trudnościami zmagał się w trakcie drogi do sukcesu jaki osiągnął. Mimo iż dzieli się z fanami setkami zdjęć i filmików ze swojego ekskluzywnego życia, to również możemy ujrzeć troski z jakimi musi sobie radzić. Z jednej strony widzimy radość a z drugiej smutek i radzenie sobie z problemami. Pokazuje widzom, że każdy ma swoje bolączki i nawet będąc osobą zamożną, posiada się wiele zmartwień. Jednak co istotne, możemy zauważyć w jaki sposób tak bogata i sławna osoba radzi sobie z trudami codzienności. Na pewno pomaga mu w tym wszystkim optymizm, który można u niego zauważyć gołym okiem. Życiowa radość bije od niego mocno i z pewnością pomaga mu każdego dnia. 

Życie na własnych zasadach

Bohater filmu pokazuje, że wiek nie określa naszego sposobu życia i do niczego nas nie zobowiązuje. Sam bardzo późno zapragnął być DJ-em i celebrytą. Jednak nie przeszkodziło mu to w zdobyciu dwudziestu dwóch milionów fanów na samym tylko Instagramie. Jako że obraz jest więcej niż tysiąc słów, zajrzycie sami na jego profil i przekonajcie się jakie treści publikuje i co tak przyciąga obserwujących. Z pewnością jest to osobowość i styl życia jaki prowadzi. Gianluca Vacchi żyje na własnych zasadach i sam kreuje swój świat. Za pomocą pieniędzy spełnia swoje marzenia i realizuje swoje szalone założenia. W filmie porusza wiele osobistych i trudnych momentów z jakimi musiał się mierzyć. Jednak za każdym razem podnosi głowę do góry i stara się przezwyciężyć trudności. 

Podsumowanie

Dokument Gianluca Vacchi – Mucho Más jest bardzo ciekawą produkcją, w której możemy bezpośrednio od głównego bohatera dowiedzieć się wiele szczegółów z jego ciekawego życia. Na uwagę zasługuje szczerość o odkrycie kulis swojego życia przed milionami widzów. To odważne i godne podziwu zachowanie, nie każdy zdobyłby się na taki krok. Film ogląda się znakomicie,  jest to z pewnością zasługa barwnego i szalonego stylu życia jaki prowadzi Gianluca. Do tego dochodzi klimat pięknych Włoch i luksusu jakim się otacza. Daje to mieszankę wybuchową, jaką otrzymują widzowie na swoim ekranie. Jest to z pewnością jeden z najciekawszych filmów i dokumentów na platformie Amazon Prime Video. 

Zdjęcie pochodzi ze strony www.primevideo.com

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *