Michał Szafrański zbudował jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek osobistych w Polsce. Jest szanowanym blogerem, autorem książek, podcasterem oraz przedsiębiorcą. Zawsze wie do czego dąży i umie wyznaczyć kierunek aby to osiągnąć. Nigdy nie idzie na łatwiznę, szuka najbardziej optymalnej drogi. Swoim poświęceniem pomaga dziś milionom Polaków pokonać swoje długi oraz angażuje się w pomoc charytatywną.

Droga

Po tragicznym wypadku postanowił zmienić swoje zajęcie zarobkowe. Michał posiada dobrze płatną pracę mimo to zaczyna prowadzić niedochodowy blog jakoszczedzacpieniadze.pl na którym pomaga ludziom poukładać własne finanse oraz uczy mądrze nimi zarządzać. Jak każdy bloger przeżywał wzloty i upadki, jednak Jego upór w dążeniu do celu pomógł mu go osiągnąć. Dokładnie zaplanował swoją drogę wzorując się np. na Patt Flyn. Podkreślam wzorując nie kopiując. Zresztą jest to bardzo ciekawa historia. Odszukajcie i się zainspirujcie.

Sukcesy

Postanowił napisać książkę “Finansowy Ninja” oraz wydać ją samodzielnie. Pozycja okazuje się bestsellerem. Sprzedała się w ponad 60 000 egzemplarzy. Ja ze swojej strony zachęcam do przeczytania. Obowiązkowa pozycja dla KAŻDEGO. Możecie ją kupić na tutaj. Dzięki tej publikacji i ciężkiej pracy na blogu Michał dorabia się kilku milionów złotych przychodu. Możesz przeczytać o tym w książce #ZCWP.

Michał stał się ekspertem w swojej dziedzinie ale żeby to osiągnąć musiał ciężko pracować. Nie boję się tu powiedzieć, że praktycznie musiał nauczyć się wszystkiego od początku. Zderzając się przy okazji  z wydarzeniami o których wcześniej nie myślał jak na przykład z hejtem po publikacji artykułu o zarabianiu na wynajmie. Po takich sytuacjach poznaje się naprawdę twardych ludzi. Bardzo podoba mi się w nim to że nie jest obojętny wobec innych, angażuje się w akcję “Pajacyk”. Na jej rzecz przekazał ogromną sumę – jak dużą ?? Zajrzyj do Michała na blog i sam się przekonaj.

Stale taki sam

Mimo odniesienia tak ogromnego sukcesu Michał nadal pozostaje normalnym facetem. Nie zmienił nawet podejścia do swojego biznesu. Jest nadal w pełni transparentnym człowiekiem. Co dodatkowo buduje jego markę. Nic nie stoi na przeszkodzie aby sprawdzić ile zarobił w ostatnim roku i jaką sumę z tego wydał. Ludzie różnie o Nim mówią lecz według mnie żyje na bardzo niskiej stopie w porównaniu do tego, na co może sobie pozwolić. Właśnie takie drobnostki kształtują zdanie na jego temat. Tak “prawdziwej” drugiej osoby nie poznałem. Jest taki sam w życiu jak na blogu. Bardzo miło wspominam naszą rozmowę na promocji #ZCWP we Wrocławiu.  

Dlatego namawiam Was abyście czerpali od Michała całymi garściami. Zdecydowanie jeden z najlepszych autorytetów w Polsce. Jeżeli chcecie poznać Go lepiej poniżej lista przydatnych linków:

PS. W powyższym tekście nie przypadkowo zachęcam Was abyście zajrzeli do Michała. Chcę abyście sami wyrobili sobie o Nim zdanie. Ja podrzucam tylko kilka zajawek.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *