“Lost Boysw reżyserii Joonasa Neuvonena oraz Sadri Cetinkaya przedstawia świat kontrastów, seksu, narkomani oraz zgubnego nałogu. Film jest zrealizowany w bardzo ciekawy sposób, za zdjęcia odpowiadają Arsen Sarkisiants, Arttu Nieminen, Joonas Neuvonen, Sadri Cetinkaya. Dzięki ich pracy, zagłębiamy się w świat trudny do wyobrażenia.

Twórcy i Aktorzy

Twórcami “Lost Boys” są Joonas Neuvonen oraz Sadri Cetinkaya. Za zdjęcia odpowiadają Arsen Sarkisiants, Arttu Nieminen, Joonas Neuvonen, Sadri Cetinkaya. W główne role wcielili się Pekka Strang (narrator), Jani Raappana, Antti, Joonas Neuvonen. natomiast za produkcję odpowiada Tekele Productions.

Trzech bohaterów

Trójka przyjaciół postanawia wybrać się na długą imprezę do Azji. Jest to jednocześnie uczczenie odzyskania wolności po kilku latach w areszcie. Jak to bywa, impreza była udana tylko do pewnego momentu. W pewnej chwili zaczynają się kłopoty, z których nie wszystkim udaje się ujść w całości. Fabuła filmu jest dość przewidywalna, jednak zdjęcia i świat jaki pokazują producenci jest bardzo wciągający.  

Realizacja

Film został zrealizowany z pierwszej osoby, czyli mamy wrażenie jakbyśmy poruszali się w świecie jednego z głównych bohaterów. Bardzo często wykorzystuje się tą technikę w grach wideo i tak też przez większość filmu się czujemy. Film nagrany jest telefonami, co pozwala jeszcze bardziej zagłębić się w świat seksu, narkomani oraz prostytucji. Dokładnie widzimy jak odbiega on od naszych europejskich norm. Za kilka dolarów można odszukać każdego człowieka, mieć każdą kobietę oraz narkotyk. Jak można się domyślić nasi bohaterowie na tej fali wpadają w nie lada tarapaty.

Skandaliczne sceny

Czuję obowiązek na koniec poinformować, że w filmie autorzy nie uciekali od jednoznacznych scen seksu czy zażywania narkotyków w różnych formach. Jeżeli jesteście wyczuleni na takie obrazy, to nie jest to film, który obejrzycie z przyjemnością. Dla całej reszty widzów może być on ciekawym przeżyciem, ponieważ często nie zdajemy sobie sprawy, jak wygląda życie poza bogatą europą lub strefami dla turystów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *