W ostatnim artykule dotyczącym Aion Banku, pisaliśmy o darmowym koncie. Zapraszamy do zapoznania się z nim, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś – “Dlaczego warto założyć konto w Aion Banku? Oferta Podstawowa”. Dzisiaj skupimy się na ofercie rozszerzonej, czyli planie Smart oraz All – Inclusive. Sprawdzimy co proponuje nam Aion oraz zastanowimy się, dla kogo jest ona przeznaczona.

Co zawiera plan Smart

Plan Smart w Aion Banku wyróżnia się ciekawą ofertą na tle konkurencji – wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym 1,25% w skalu roku dla depozytów w PLN oraz 0,75% dla EUR. Ponadto oferuje wypłatę gotówki we wszystkich bankomatach na całym świecie bez jakichkolwiek limitów. Bank do tego planu wydaje nam darmowe karty debetowe – zarówno wirtualne jak i fizyczne.

Dodatkowo do tego pakietu możemy wykupić opcję MoneyMax w którą wchodzą takie usługi jak: ubezpieczenia czy możliwość obniżki rachunków. 

Plan All-Inclusive  

Najwyższym planem Aion Banku jest All-Inclusive. W tym planie konta oszczędnościowe są jeszcze lepiej oprocentowane – PLN 1,5% a EUR 1% w skali roku. Jest to jedna z najlepszych propozycji na rynku. Dodatkowo otrzymujemy bardzo ciekawą platformę inwestycyjną, pozwalającą na łatwe inwestowanie na rynkach globalnych w bardzo prosty sposób. Za jakiś czas podzielimy się z Wami naszą opinią jak działa to narzędzie. W tym planie mamy również dostęp do usługi MoneyMax w którą wchodzą następujące usługi – ubezpieczenia samochodowe, Aion Rachunki oraz Aion zakupy Online. 

Dla kogo są te plany?

Jeżeli jeszcze nie wiesz, który plan jest dla Ciebie – spieszymy z pomocą. Proponuję w pierwszej kolejności sprawdzić wyciąg z własnego banku i podliczyć miesięczny koszt utrzymania konta. Jeżeli okaże się, że przekracza 30 zł miesięcznie sprawdź skąd biorą się te opłaty. Jeżeli okaże się, że często wypłacasz gotówkę w różnych bankomatach i naliczane są Ci opłaty za prowadzenie konta, czy też wydaną kartę – rozpatrz ofertę Light oraz Smart. Jeżeli natomiast uważasz usługę MoneyMaxx za interesującą, zastanów się również nad opcją All-Inclusive. Pamiętaj jednak, że plany Smart i All-Inclusive kosztują następująco 29,99 zł oraz 49,99 zł. Wybierz taki plan aby wykorzystać jego zalety.

Kolejną ważnym aspektem jest oprocentowanie konta oszczędnościowego. Jeżeli masz małe oszczędności rzędu 10 000  czy 20 000 – wybierz plan Light – chyba że potrzebujesz darmowych wypłat z bankomatu czy fizycznej kart. W momencie kiedy posiadasz kilkadziesiąt tysięcy np. 50 000, warto już wybrać Plan smart, a jak Twoje oszczędności przekraczają 100 000, warto rozważyć plan wersję All-Inclusive. Pamiętajcie, że to są wasze pieniądze i zawsze musicie sami przed podjęciem decyzji sprawdzić, który plan jest dla Was najlepszy. Przeanalizujcie potrzebne usługi oraz oprocentowanie kont. Każdy aspekt jest bardzo ważny.

Dzięki temu, że Aion Bank jest naszym partnerem, przygotowaliśmy dla Was dodatkowe profity, jeżeli zdecydujecie się założyć konto z tego linku. Możecie wybrać między dwoma opcjami:

OFERTA NR 1 

30 PLN płatne na konto klienta w Aion Banku dla Planu Light pod warunkiem wykonania jednej transakcji płatniczej kartą Aion Banku albo dwa miesiące darmowej subskrypcji (zwolnienia z opłaty za Członkostwo) dla jednego z wybranych  planów z dwóch dostępnych  (Smart lub All inclusive). Kod promocji: AION3374F

OFERTA NR 2 

30 PLN płatne na konto klienta w Aion Banku dla Planu Light pod warunkiem wykonania jednej transakcji płatniczej kartą Aion Banku albo sześć miesięcy za 50% (pięćdziesiąt procent) wartości subskrypcji (opłaty za Członkostwo) dla jednego z dwóch dostępnych planów (Smart lub All inclusive). Kod promocji: AION3374L

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.