Szalejąca inflacja zjada nasze oszczędności, dlatego warto szukać najlepiej oprocentowanych kont oszczędnościowych, aby nasza poduszka finansowa nie traciła na wartości. Aion wychodzi tym oczekiwaniom naprzeciw i podnosi oprocentowanie.

Inflacja

Koniec roku nas nie rozpieszcza. Odczyty inflacyjne dobijają do 8%. Drożejące produkty widać na każdym kroku. Tak wysokich podwyżek cen nie zanotowaliśmy od 20 lat. Szalejącą inflację NBP próbuje zatrzymać podnoszeniem stóp procentowych, co póki co nie przynosi większego efektu. Dla naszych oszczędności należy szukać najlepszych kont oszczędnościowych i takie przygotował Aion Bank. 

Konta oszczędnościowe 1,5% i 2% 

Aion bank przygotował podwyżki dla dwóch planów. Pamiętajcie, że podwyższone oprocentowanie dotyczy wyłącznie kont założonych po 1 Grudniu. Jeżeli jesteście już klientami banku Aion musicie otworzyć nowe konto oszczędnościowe i zgromadzone środki na nie przelać a stare zamknąć. Zobaczmy zatem co się zmienia: 

  • Smart (1,5% w PLN)  
  • All-Inclusive (2% w PLN). 

Pamiętajcie, że dla planu Ligt pozostaje niezmienione i wynosi cały czas 1%. Również oprocentowanie dla walut obcych pozostaje bez zmian. 

 

Załóż konto

Jeżeli zdecydujecie się na założenie konta, razem z Aion przygotowaliśmy dla Was dodatkową ofertę. Zapoznajcie się z nią i wykorzystajcie dodatkowe promocje.

OFERTA NR 1 

30 PLN płatne na konto klienta w Aion Banku dla Planu Light pod warunkiem wykonania jednej transakcji płatniczej kartą Aion Banku albo dwa miesiące darmowej subskrypcji (zwolnienia z opłaty za Członkostwo) dla jednego z wybranych  planów z dwóch dostępnych  (Smart lub All inclusive). Kod promocji: AION3374F

OFERTA NR 2 

30 PLN płatne na konto klienta w Aion Banku dla Planu Light pod warunkiem wykonania jednej transakcji płatniczej kartą Aion Banku albo sześć miesięcy za 50% (pięćdziesiąt procent) wartości subskrypcji (opłaty za Członkostwo) dla jednego z dwóch dostępnych planów (Smart lub All inclusive). Kod promocji: AION3374L

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.