W dniach 11-12 maja w Poznaniu odbyła się konferencja Impact’22. W jej trakcie, na scenie pojawiło się mnóstwo cenionych osobistości, jak np. Yuval Noah Harari, Mateusz Morawicki, Erin Meyer, Martin Sandbu, Carl Bildt, Robert Kubica, Anita Włodarczyk czy też Czesław Lang. To tylko niektóre nazwiska, ponieważ nie sposób wymienić wszystkich. Więcej informacji o prelegentach znajdziecie na stronie wydarzenia: Impact’22

Rozmach i dobra organizacja

Już od pierwszych chwil na konferencji można było zauważyć rozmach i wysoką jakość organizacji samego wydarzenia. Od samego wejścia wrażenie robił sposób przygotowania miejsca i jego zagospodarowanie na potrzeby tego eventu. Począwszy od zabezpieczenia, sprawną rejestrację i czytelne rozlokowanie stoisk partnerów oraz oznaczenie sal w których występowali prelegenci. Mimo ogromnej powierzchni, na której odbywało się wydarzenie, można było sprawnie odnaleźć pożądane wystąpienie. Tutaj ogromne brawa dla sztabu organizatorów. 

Materiały organizatora Impact’22

Światowa klasa i powiew świeżości

Przed godz. 10:00 Sala nr 1 wypełniła się po brzegi, a publiczność oczekiwała na rozpoczęcie pierwszego dnia. Na początek mieliśmy okazję wysłuchać przemówień takich osób jak: Andrii Deshchytsia, Ambasador Ukrainy w Polsce, Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Carl Bildt, były premier Szwecji. Jednak najbardziej wyczekiwany był Yuval Noah Harari autor światowego bestsellera “Sapiens. Od zwierząt do bogów”. Już na wstępie zebrał ogromne brawa za pojawienie się na scenie. Jego wystąpienie było związane głównie z wojną w Ukrainie i przewidywanymi scenariuszami po jej zakończeniu. Poruszył także wiele aspektów odnoszących się do globalizacji i liberalizmu. Starannie przygotowana prezentacja i przemówienie zostały nagrodzony wielkimi brawami. Trzeba przyznać, że był to jeden z najważniejszych momentów dwudniowej konferencji. 

Materiały organizatora Impact’22

Różnorodność

Niezależnie od zainteresowań, każdy uczestnik mógł znaleźć dla siebie interesującą go ścieżkę tematyczną. W sześciu salach swoje prelekcje miała ogromna ilość znanych i cenionych osobistości. Tematami wystąpień były m.in.: sponsoring sportowy, klimat, zielona energia, pomoc humanitarna, finanse, gospodarka i funkcjonowanie firm. Nie sposób było nudzić się i nikt nie mógł narzekać na brak interesujących zagadnień. Jedynym minusem był zbyt krótki czas wydarzenia, ponieważ przy tak sporej ilości speakerów, trzeba było wyselekcjonować tylko niektóre wystąpienia. Jednak trzeba przyznać, że dobór zaproszonych gości robił wrażenie. Na uwagę na pewno zasługuje przemówienie Roberta Kubicy, na którym zgromadził się tłum osób i sala pękała w szwach. Robert opowiadał o swojej karierze i z pewnością zainspirował do działania mnóstwo osób. Wystąpienie możecie oglądać na kanale YouTube ImpactCEE pod tym adresem: Robert Kubica_O wzlotach i upadkach_Impact22

Materiały organizatora Impact’22

Partnerzy wydarzenia

Wśród partnerów wydarzenia pojawiły się największe światowe firmy i największe media w naszym kraju. Uwagę przykuwała strefa Orlen Team, w której poza Robertem Kubicą można było zobaczyć między innymi Anitę Włodarczyk oraz Bartosza Zmarzlika. Była to niesamowita szansa spotkania naszych wybitnych sportowców. Wydarzenia  te cieszyły się wielkim zainteresowaniem uczestników konferencji. Na pochwałę zasługuje także organizacja strefy Orlen Team, gdzie każdy mógł napić się kawy czy skosztować smakołyków z Orlen Stop Cafe. Natomiast przy największej sali rozlokowano stoiska takich partnerów jak: Allegro, Google, TVN czy też Żabka. W tym miejscu była szansa na odprężenie, ale i na nawiązanie kontaktów biznesowych – co widać było po gorąco prowadzonych rozmowach. 

Materiały organizatora Impact’22

Podsumowanie

Konferencja Impact’22 w Poznaniu okazała się wydarzeniem zorganizowanym z rozmachem i na światowym poziomie. Z pewnością w kolejnych latach będzie przyciągać wielu znakomitych prelegentów (w kolejnym roku na scenie pojawi się Nassim Nicholas Taleb), a także uczestników z całego świata. Będzie to z pewnością obowiązkowy przystanek na mapie konferencji biznesowych i gospodarczych dla przedstawicieli największych firm i osób szukających wiedzy, inspiracji i nowych kontaktów biznesowych. 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *