Golden Marketing Conference w Poznaniu to jedna z najbardziej wartościowych konferencji w jakiej można uczestniczyć. Nie tylko jeśli chodzi o zagadnienie marketingu, ale również tych mniej oczywistych i ściśle z nim powiązanych tematów. Było ich tak dużo, że trzeba przekonać się na własnej skórze, co oferuje ta konferencja. Dodatkowo panuje na niej niepowtarzalny klimat. Jeśli obraz wyraża więcej niż słowa, to spójrzcie na poniższe zdjęcie i przekonajcie się sami jak jest w rzeczywistości.

Foto: Piotr Pasieczny/źródło: www.facebook.com/GoldenMarketingConference/

Pozostając w temacie klimatu i świetnej atmosfery, warto wspomnieć o osobie dbającej o warstwę muzyczną podczas wydarzenia. Tak, na zdjęciu powyżej możecie dostrzec DJ’a, który zadbał o dźwięki, jakie wprawiły uczestników w dobry nastrój. Co było zresztą jednym z największych zaskoczeń podczas pierwszego wejścia na salę w której występowali prelegenci.

Jakość i doświadczenie

Podczas dwóch dni konferencji, swoją wiedzę na scenie zaprezentowało grono specjalistów z zakresu marketingu i nie tylko. Mogliśmy poznać różne punkty widzenia z zakresu komunikacji, feedbacku, UX, kampanii reklamowych, cyberbezpieczeństwa, e-mail marketingu, tworzenia contentu, działań CSR i potrzeb klientów. Te wszystkie tematy były poruszane podczas wystąpień oraz debat. Zabieg zastosowania na przemian prelekcji i debaty był bardzo udany, ponieważ jako uczestnicy, otrzymaliśmy różnorodność i byliśmy nieustannie ciekawi tego, co wydarzy się za moment. Na nudę nie można było narzekać, gdyż nie było jej nawet przez chwilę podczas trwania Golden Marketing Conference.

Foto: Piotr Pasieczny/źródło: www.facebook.com/GoldenMarketingConference/

Podsumowanie

Golden Marketing Conference w Poznaniu to absolutnie obowiązkowy przystanek na mapie konferencyjnej w Polsce. To wydarzenie dla marketerów, influencerów, przedsiębiorców i osób zainteresowanych tematem marketingu i komunikacji. Podczas dwóch dni można zdobyć nową wiedzę i zweryfikować tą aktualnie posiadaną. Wartością dodaną są z pewnością zagadnienia z innych dziedzin, poruszane i przedstawiane w bardzo przystępnej formie. Z dumą już kolejny raz objęliśmy jako silanauki.pl patronat medialny nad tym eventem i będziemy zaszczyceni, jeśli nadarzy się taka możliwość przy kolejnych edycjach. Z całego serca rekomendujemy udział w tej konferencji i z pewnością sami będziecie polecać to wydarzenie znajomym, jeśli już sami przekonacie się jak jest w rzeczywistości. Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnej edycji. Do zobaczenia!

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *