Rafael Badziag to nie tylko twórca bloga Indywidualista.pl, ale również globalny przedsiębiorca który przemierza cały świat w celu stworzenia nowych możliwości biznesowych. To człowiek myślący na wielką skalę, dla którego rzeczy niemożliwe nie istnieją. Niewykonalne może wydawać się przebiegnięcie 111 km przez pustynię, a jednak Rafael podjął się wyzwania i tego dokonał. Ukończył bieg Sahara Ultra 111, który odbywa się bez żadnej przerwy w ekstremalnych warunkach. Dla osoby która biega w maratonach jest to również coś niewyobrażalnego, większość osób traci przytomność, dostaje udaru od intensywnego słońca lub dostaje zapaści. O swojej przygodzie z bieganiem i robieniu spektakularnych rzeczy opowiedział na TED Talk pod tytułem “Niemożliwe jest łatwiejsze niż myślisz”. To wystąpienie jest dostępne w serwisie YouTube. Bohater tego wpisu jest postacią ogromnej wiary, siły umysłu, myślący na niewyobrażalną skalę i pracujący na największych obrotach.

Wizja i brak ograniczeń

Rafael Badziag nie ogranicza się jedynie do przekraczania fizycznych możliwości organizmu. Aktualnie jest w trakcie pisania książki o miliarderach, która będzie miała tytuł “The Billion Dollar Secret”. Jej współautorem będzie Jack Canfield, jeden z najpopularniejszych autorów na świecie, współtwórca serii książek “Balsam dla duszy” i fenomenalnej publikacji “Zasady Canfielda”. Projekt ten obejmuje wywiady z miliarderami na całym świecie, włącznie z tymi którzy doszli do bogactwa od zera. Nie znajdzie się w niej żaden wywiad z przedsiębiorcą, który odziedziczył majątek. Jest to zakrojony na szeroką skalę projekt pisarski, zapowiadający niezwykłą pozycję na rynku wydawniczym. Można go porównać do tego czego dokonał Napoleon Hill, gdy rozmawiał z najbogatszymi biznesmenami w USA. Jednak ten projekt jest prowadzony na skalę międzynarodową. Bada myślenie najlepszych przedsiębiorców na całym globie.

Myślenie globalne

Na swoim kanale Indywidualista na YouTube Rafael tłumaczy jak działają najlepsi przedsiębiorcy na całym świecie. Pokazuje jak należy myśleć i postępować by zdobywać to czego się naprawdę w głębi serca pragnie. Wyjaśnia jak myślą ludzie bogaci a jak biedni. Ukazuje różnice w podejściu do biznesu przeciętnych biznesmenów i tych którzy są największymi graczami na rynku. Na jego kanale znajdziecie wywiady z osobami które są w ekstraklasie biznesu na całym świecie. Oglądając ten kanał dowiecie się co trzeba zrobić by zostać przedsiębiorcą, który wykorzystuje dostępne możliwości do rozwoju swojej firmy oraz siebie samego. Aby zbudować coś dużego najpierw należy stworzyć siebie samego, ucząc się od najlepszych autorytetów. Takich które mają większą wiedzę, doświadczenie, i znają się na tym co robią na co dzień.

Osiąganie celów

Rafael wspólnie z Brianem Tracy napisał książkę “Ready set go!”. Stworzenie takiej publikacji z jednym z najlepszych trenerów biznesu na świecie jest nie lada wyczynem. Brian Tracy jest światowej sławy mówcą i szkoleniowcem. Pomógł milionom osób osiągać swoje cele i rozwijać się by prowadzić lepsze życie. Poza pisaniem książek nasz bohater uprawia sporty ekstremalne, podróżuje po całym świecie i inspiruje innych aby spełniali marzenia i przekraczali granice swoich możliwości. Jak sam przyznaje, już wielokrotnie okrążył kulę ziemską, co jest ogromnym osiągnięciem. Mottem którym kieruje się w życiu są słowa T.S Eliota: “Tylko ci, którzy ryzykują, że pójdą za daleko, mają szansę odkryć, jak daleko można zajść”. Dzięki jego staraniom wiele osób mogło już odkryć jak osiągać swoje cele i marzenia oraz do czego są zdolni. Wielu ludzi posiada ukryte pragnienia i zapomina o swoich marzenia, które pozostają uśpione. Rafael stara się inspirować i wydobyć z ludzi to, co w nich najlepsze i najcenniejsze. Udowadnia że można sięgnąć po upragnione rzeczy i prowadzić życie które sobie wyśnimy. Ograniczenia są tylko w głowie i to od nas zależy jak je przezwyciężymy. Takie osoby pokazują jak zrzucić mentalne ograniczenia i uwolnić się od przekonań które blokują nasz potencjał.

Autorytet

Warto śledzić aktywność i poczynania Rafaela ponieważ może nam pomóc w ulepszeniu jakości naszego życia. Dzięki niemu możemy spojrzeć na nasze życie z innej perspektywy. Przekazuje nam bezcenną wiedzę od miliarderów, którzy są w ekstraklasie przedsiębiorców na świecie. Takie osoby zasługują na chwałę i podziękowanie, ponieważ bezinteresownie i  pozytywnie wpływają na nasze społeczeństwo. Gorąco polecam śledzenie tej wyjątkowej osoby w internecie i nie tylko.

Źródła informacji o Rafaelu Badziagu:

indywidualista.pl

Kanał na YouTube Indywidualista

Kup książkę Umysł Miliardera

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *