Zakrzywienie rzeczywistości wchodzi na wyższy poziom w naszym kraju. Jeśli pojawia się coś niewygodnego, partia rządząca zrzuca winę na wszystkich niewygodnych przeciwników. Czy pierwszy lot SpaceX nie był celowo opóźniony przez opozycję? Kto wie – w obliczu obecnej paranoi nie można wykluczyć że taki zarzut mógłby się pojawić w obozie rządzącym. Natomiast udany start rakiety może zostać uznany za sukces powołanego przez szefa MON – pełnomocnika ds. przestrzeni kosmicznej, zaledwie kilka dni przed lotem w kosmos. Mają rozmach s********* jakby to powiedział Siara. Jednak chyba NASA nie ma pojęcia co robi Polska w przestrzeni kosmicznej – ponieważ nasze Państwo nie robi nic. Obudziła się jak niedźwiedź z zimowego snu, w momencie już zaawansowanych działań USA, Chin i Rosji. Lecz każdy sukces do kampanii PAD można sobie dopisać – bo kto komu zabroni zmyślać i tworzyć polityczne science-fiction. 

Pali się grunt pod nogami

PiS tonie razem z PAD. Chwytają się już brzytwy, ponieważ wiedzą że wygrana ich kandydata jest zagrożona. Zasłona obłudy opadła i nawet dawni zwolennicy pisowskiego reżimu mają już dosyć. Zobaczyli na własne oczy, do jakich celów partia matka wykorzystuje swoje uprawnienia – wpływy, pieniądze, władza absolutna, autorytaryzm, nakazy i kontrola nad wszystkim. Jeśli się ktoś nie podporządkuje, czeka go potraktowanie pałką przez służby mundurowe. Tylko zsyłek do łagrów brakuje. Powracają “cudowne” czasy od których tak staraliśmy się uciec i zapomnieć o nich jak najszybciej. Chora głowa prezesa już nie funkcjonuje prawidłowo od dawna. Samolot z napisem Polska pikuje w dół, z taką prędkością jak rakieta Falcon 9 leciała w przestrzeń kosmiczną. Z tą różnicą że nasz kraj czeka zagłada chorych umysłów. Zarżnięta zostanie gospodarka, wolność, prawa człowieka, wolność wypowiedzi i zaleje nas propaganda – w tym akurat specjalizuje się PiS i TVP.

Ratuj się kto może

Coraz większe niezadowolenie jest widoczne gołym okiem. Widać to na ulicach miast i w komentarzach w mediach społecznościowych – szczególnie na Twitterze. Ze świecą szukać pod wpisami Kancelarii Prezydenta i Prezydenta pozytywnych słów. Ludzie wyrażają swoje oburzenie i odkrywają obłudę decydentów w każdym cali. Codziennie dowiadujemy się o nowych skandalach i kompromitacji rządzących polityków. Staje się to już nieznośne. Na jaw wychodzą już tak niepokojące informacje, że włos jeży się na głowie. Po trupach do celu jak śpiewali Figurski z Wojewódzkim – nic dodać nic ująć – w punkt.

Fuck posłanki Lichockiej był tylko drobnym symbolem buractwa i degrengolady jaka panuje w Bezprawiu i Niesprawiedliwości. Kraina obłudy ma własną konstytucję i zasady moralne. Zniszczyć każdego kto nie zgadza się z myślą przewodnią partii. Szanuje się natomiast grube wałki ministra zdrowia – o których piszą już niemieckie media. Nie zostawiają na nim suchej nitki, mają o nim podobne zdanie co polscy dziennikarze spoza rządowych mediów. Główny bohater skandalu nie ma nic sobie do zarzucenia – jak również pozostali koledzy z grzechami na sumieniu. Nawet jeśli coś wyjdzie na jaw i zostaną oskarżeni, to zawsze kolega Duda będzie mógł ich ułaskawić. Tak więc nie ma się czym martwić. 

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *