Sporo osób szuka efektywnego i interesującego sposobu na naukę języka angielskiego. Głównym kryterium jest szybkość przyswajania i dobra zabawa – połączenie przyjemnego z pożytecznym. W przypadku wielu kursów i metod nauki, fascynacja nimi mija po kilku tygodniach lub co najwyżej miesiącach. Cały zapał ulatnia się i nauka zostaje odłożona na bok. Na szczęście na rynku istnieje źródło wiedzy, z którego można czerpać garściami i mieć frajdę z kontaktu z językiem angielskim. A mianowicie jest to Business English Magazine – który wydaje wydawnictwo Colorful Media.

Biznes

Magazyn jest przede wszystkim przeznaczony dla osób władających językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym. Posiadając już pewne umiejętności, będziemy mogli z łatwością czytać i poznawać nowe słowa i zwroty. Poszczególne artykuły są w całości po angielsku, jednak w tekście są wyróżnione słówka, których tłumaczenie znajdziecie na dole strony. Obok nich widnieje zapis fonetyczny jak wymawiać dane słowo. Ich ilość w całym numerze jest ogromna. Dlatego jedno wydanie jest pokaźną kopalnią wiedzy z praktycznym wykorzystaniem w pracy i życiu codziennym. Praktycznie w każdym wydaniu macie okazję zgłębić tajniki świata finansów – tak aby poprawić swój budżet i zarządzanie swoimi pieniędzmi. Są to sprawdzone informacje i wskazówki, do zastosowania natychmiast w praktyce. Do tego dochodzą nowinki technologiczne jakie pojawiają się nieustannie. Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami ze świata finansów i technologii – koniecznie sięgnijcie po ten magazyn.  

Różnorodność

Każdy numer przynosi różnorodne artykuły i niezliczoną ilość ciekawostek. Co dwa miesiące poznajemy m.in. osobę która odniosła spektakularny sukces w swojej dziedzinie. Przeważnie jest to postać mało znana w naszym kraju i pochodzi z odległych zakątków globu. Dowiadujemy się również o nietypowych działaniach osób, które pragną zmienić świat na lepsze poprzez akcje społeczne mogące poprawić życie ludzi na naszej planecie. Magazyn jest również doskonałym źródłem informacji o krajach i geografii. Prezentowane artykuły są obszerne i zawierają nietypowe ciekawostki. Poza wskazówkami co można zobaczyć, utrzymujemy również w skondensowaną wiedzą o prowadzeniu biznesu w danym państwie, uwarunkowaniach kulturowych i specyficznych cechach danego kraju. Wszystko po to, aby można bezstresowo pojechać w dane miejsce i uniknąć czyhających pułapek. Przed wyjazdem warto się przygotować i możliwie jak najwięcej poczytać o docelowej destynacji. Artykuły BEM będą idealnym źródłem wiedzy. 

Styl życia i kultura

Business English Magazine nie skupia się wyłącznie na biznesie. Na jego stronach znajdziecie również informacje o filmach, książkach i muzyce jakie warto sprawdzić. Ten dwumiesięcznik śledzi bieżące trendy w każdej dziedzinie życia i nie pozwoli Wam na nudę. Większość artykułów wywołuje zaciekawienie i poruszenie brwi. Ciekawostki w magazynie są bardzo wysokiej jakości i starannie wyszukane przygotowane. Polecam wydania BEM każdemu kto jest ciekawy świata i interesującej nauki języka angielskiego. Będziecie zaskoczenie jak mało wiecie o tym języku i otaczającym nas świecie.

Magazyn możecie kupić w internetowym kiosku wydawnictwa:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *