Czy zdarzają się momenty, że spoglądasz z zazdrością na życie innych osób? Dodatkowo żyjesz historiami aktorów w wyidealizowanych filmach i serialach? Przestań to robić!

Bardzo wiele osób spogląda na to, co znajduje się na szklanym ekranie oraz w mediach społecznościowych – głównie na Facebooku i Instagramie. Gdzie wszystko jest wymuskane i często wygładzone za pomocą programów graficznych. Następnie wyłączają telefon lub komputer i odczuwają przygnębienie – ponieważ ich życie nie posiada takich barw i ekscytujących widoków. Jeżeli ktoś na podstawie zdjęć i filmików bierze życie celebrytów za coś prawdziwego – to może się rozczarować gdy pozna prawdę. 

Ustawka

Większość tych niesamowitych rzeczy to po prostu wynajęte modelki, wypożyczone samochody i ustawione akcje. Jest to tak prawdziwe jak ulubiony serial, który oglądamy dla frajdy aby zrelaksować się po całym dniu pracy. Mnóstwo osób ma zły nastrój – ponieważ nie robią tak wspaniałych rzeczy jak YouTuberzy i Instagramerzy. Inspirowanie się ich życiem w wielu przypadkach prowadzi do smutku i dołowania się. Nie można tak postępować!

Odrzuć iluzję

Najlepszym sposobem aby mieć życie którego pragniesz, jest wypracowanie sobie upragnionej pozycji. Stań się głównym bohaterem własnego życia. Odwróć role i zacznij działać w taki sposób, że to inni będą Cię podziwiać. Robiąc to w czym się zatracasz i jesteś dobry, zaczniesz odnosić sukcesy i będziesz wieść taki styl życia jaki zawsze pragnąłeś mieć. Nikt nie przeżyje tego za Ciebie – sam musisz o wszystko zadbać.

Pragnienie

Czy tylko marzysz i wzdychasz na myśl o wspaniałych chwilach w swoim życiu? To nie wystarczy! Musisz tego pragnąć i robić wszystko co w Twojej mocy każdego dnia. Testować, próbować i być ciekawym wszystkich możliwość na zrealizowanie Twoich celów. 

Bohater

Żyj codziennie tak jakbyś grał w filmie. W zasadzie tak jest od Twoich narodzin. Filmem jest życie – a Ty grasz w nim pierwszoplanową rolę. Pamiętaj o tym codziennie do końca swoich dni. Jesteś jedyny w swoim rodzaju i nikt nie może dokonać tego co Ty. Jedynie sam możesz to zrobić – w wyjątkowy i unikatowy sposób. Działaj z tym co masz i sięgaj po co czego pragniesz. Pewnego dnia nie będziesz dowierzał że niesamowite wydarzenia stały się Twoim chlebem powszednim. 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *