W tym roku należy przyspieszyć plany zakupowe. Sytuacja na rynkach – przez wiele czynników jak Covid-19, zatory w portach, ograniczenia w dostawach prądu w Chinach – coraz bardziej komplikuje łańcuchy dostaw międzynarodowych. Dlatego warto rozejrzeć się za prezentami z naszego rodzimego rynku. Przedstawiamy pięć pomysłów na prezenty, które mogą Was zainteresować.

Książka

Najlepszymi prezentami  dla wielu osób są książki. Zimą jest więcej czasu, wieczory są długie i zimne, więc aż miło usiąść z ciepłą herbatą przy ciekawej lekturze. Każdy ma inne zainteresowania oraz inne treści sprawiają mu przyjemności. Jeżeli szukacie czegoś biznesowego, finansowego czy rozwojowego zapraszam do naszej biblioteczki. Znajdziecie tam sporo ciekawych książek z naszą rekomendacją. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia.

Szkolenia 

Kolejnym fajnym prezentem jest szkolenie w formie online, bądź stacjonarnej. Wielu z nas boryka się z trudnościami w pracy czy życiu codziennym. Być może Twoja najbliższa osoba od dłuższego czasu zastanawia się nad lekcjami exela czy języka, ale zawsze są ważniejsze zadania czy wydatki. Wiem, że nie jest to sexy prezent, ale nie zawsze musi takie być. Warto czasami pomyśleć o czymś przydatnym i niekoniecznie musi to być patelnia czy mop.

Streaming video

Czasami daleko nie trzeba szukać. Ciekawy film w towarzystwie obdarowującego jest również przyjemnością. Niestety żyjemy w czasach, kiedy być może za chwilę nie będzie można pójść do kina. Dlatego warto pomyśleć o wykupieniu ciekawej platformy streamingowej video. Opcji jest naprawdę dużo, każda z nich ma ciekawe propozycje i unikatowe produkcje . Zobacz jakie ciekawe filmy  recenzowaliśmy na łamach bloga i być może pomoże Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji.

Hobby

Wielu z nas posiada hobby. Nic nas tak nie odpręża jak pasja. Warto w tej dziedzinie rozejrzeć się za ciekawym prezentem. Każdy obdarowany doceni pomysł i zaangażowanie. Kupując taki prezent, dobrze jest zamówić coś dobrej jakości renomowanego producenta, aby ten prezent miał szansę posłużyć przez lata. Każdemu hobbyście zawsze coś brakuje – coś potrzeba.

Prenumerata

Ostatnim naszym pomysłem jest wykupienie prenumeraty. Sporo z nas interesuje się różnymi rzeczami. Nie ma dziedziny, gdzie nie możemy wykupić prenumeraty czasopisma. Obdarowana osoba ucieszy się z całą pewnością. Nie dość, że otrzyma interesujący go prezent, to dodatkowo poszerzy swoje horyzonty. Na przykład dla osób interesujących się marketingiem, ciekawym pomysłem będzie Sprawny Marketing a dla uczącego się języka obcego Business English Magazine.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.