Obecnie możemy śledzić poczynania osób ze świata biznesu na wiele sposobów. Dostępne są blogi, podcasty, czy też artykuły w prasie branżowej. Tym razem skupimy się jednak na kanałach na YouTube – które są prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Jest ich mnóstwo – lecz kilka zasługuje na szczególną uwagę. Zobaczcie które rekomenduję.

Zaprojektuj swoje życie

Audycja prowadzona przez Macieja Filipkowskiego – znanego eksperta biznesu, inwestora, anioła biznesu i mentora dla wielu przedsiębiorców. Pracował w międzynarodowych firmach takich jak Dell czy Samsung Electronics. Do swojego programu Mac – jak jest nazywany przez wielu – zaprasza wybitne w swoich dziedzinach i nietuzinkowe osoby. Zadaje im mądre i trudne jednocześnie pytania. Dzięki czemu rozmowa staje się niezwykle interesująca i inspirująca dla słuchaczy. Do tej pory gośćmi wywiadów byli m.in. Mateusz Kusznierewicz, Michał Sadowski z Brand24 czy też Rafał Brzoska z InPost. Dzięki tym rozmowom uzyskacie kolosalną wiedzę i szersze spojrzenie na wiele aspektów życia.

https://www.youtube.com/channel/UCcm5ngCabV-0HFQeAOR9PgQ

Przygody przedsiębiorców

Na tym kanale gościom zadawane są szczegółowe i nietuzinkowe pytania. Dzięki temu otrzymujemy dogłębną analizę życia osoby prowadzącej biznes i wszechstronnie działającej. Każdy kto ma do czynienia z biznesem – sam go prowadzi czy pracuje dla innej osoby – znajdzie tutaj mnóstwo wskazówek, jak usprawnić swoje działania i zwiększyć efektywność.

https://www.youtube.com/channel/UCjHJwETvfm2y9vPIyJpVgZA11

VETO

Tematyka tego kanału to ekonomia, giełda, wolność finansowa, przedsiębiorczość i mnóstwo innych elementów związanych z gospodarką w naszym kraju i na świecie. Znajdziecie tutaj wywiady, analizy i świeże spojrzenie na problemy związane z rynkiem  i pieniędzmi. Jeśli chcecie poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą zagadnień finansowo ekonomicznych – jest to program dla Was.

https://www.youtube.com/user/WapniakPolska

Biznes Misja

Łukasz Smolarski przepytuje najlepszych przedsiębiorców z różnorodnych dziedzin biznesu. Kilkunastominutowe materiały ukazują ich wiedzę w pigułce. Do tej pory w programie wzięli udział m. in. Adam Góral – Asseco, Cezary Graf, Michał Sołowow, Maul Malicki czy też Marcin Ochnik. Historie, które są przedstawiane na tym kanale ukazują trudy i sukcesy przedsiębiorców. Ciekawostką tej audycji są goście również z branży muzycznej. 

https://www.youtube.com/user/businessmisja

One Comment
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *