Netflix oferuje mnóstwo interesujących seriali i filmów. Spośród całego dostępnego katalogu można znaleźć kilka perełek, które mogą posłużyć za inspirację i źródło cennej wiedzy. 

Poznajcie te które moim zdaniem są najlepsze i najbardziej wartościowe. 

The Defiant Ones

Obecnie najpopularniejszymi słuchawkami na świecie są Beats By Dre – stworzone przez firmę Beats Electronics – której założycielami są znany raper Dr. Dre oraz producent muzyczny Jimmy Iovine. Słuchawki te osiągnęły niebywałą popularność i są jednymi z najlepszych na rynku. Używają ich gwiazdy NBA, najlepsi piłkarze oraz muzycy. Sposób w jaki są promowane zasługuje na podziw. Oglądając 4 odcinkowy serial możecie zajrzeć za kulisy powstania, pomysły na stworzenie tych słuchawek. Dowiecie się również więcej na temat historii założycieli i ich zmagań podczas różnych etapów kariery zawodowej. Dodatkowo poznacie kulisy branży muzycznej i sposoby prowadzenia biznesu.

Abstrakt. Sztuka Designu 

Dzięki temu serialowi zajrzycie w głąb świata sztuki, projektantów, architektury. Poznacie osoby związane z szeroko rozumianym designem, który nas otacza. Każdego dnia obcujemy z rzeczami, które zostały stworzone przez niezwykle inteligentne i wszechstronnie uzdolnione osoby. Po obejrzeniu dwóch sezonów dowiecie się więcej o tworzeniu czcionek dla największych firm, projektowaniu ubrań do najpopularniejszych filmów, kreowaniu pomysłów związanych z butami firmy Nike czy też tworzeniu scenografii na największe koncerty i spektakle teatralne na całym globie. Podczas seansu uświadamiamy sobie, jak ogromna praca została wykonana i jak kreatywne i zdolne osoby stoją za finalnym efektem tego co podziwiamy. Dla fanów sztuki i designu jest to niezwykła produkcja.

Wyjaśniamy

Na serial składają się krótkie 20-30 minutowe odcinki na różnorodne tematy. Poznajemy mnóstwo szczegółów dotyczących na przykład sekt, inteligencji zwierząt, diamentów, piękna lub miliarderów. W każdym odcinku znajdujemy mnóstwo ciekawych spostrzeżeń o których nie mamy zazwyczaj pojęcia. Jest to bardzo dociekliwa produkcja Netflixa i niezwykle interesująca – fanów nauki z pewnością wciągnie bez końca. Po każdym odcinku warto zrobić sobie przestrzeń na chwilę przemyśleń i refleksji, ponieważ jest to ogromna dawka wiedzy. Po obejrzeniu pozostaje czekać z niecierpliwością na kolejne sezony.

Kevin Hart. Don’t F**k This Up

W tej serii poznajemy zakulisowe zmagania Kevina Harta – jednego z najpopularniejszych komików i aktorów na świecie. Serial pokazuje jaką Kevin posiada etykę pracy, skąd pochodzi i jaka przemawia za nim motywacja do działania każdego dnia. Będąc tak popularną osobą musi zmagać się z wieloma problemami, oceną publiczności, krytyką oraz radzeniem sobie z porażkami i własnymi błędami. Jest to to interesujący i dający do myślenia dokument ciężko pracującej na swój sukces osoby, która nie miała łatwo w dzieciństwie. Do wszystkiego doszedł dzięki swojej ciężkiej pracy, determinacji i wspierającej ekipie przyjaciół – która pomaga mu przekraczają kolejne granice w karierze. Dobrze jest poznać jak na co dzień pracują osoby odnoszące spektakularne sukcesu na wielu płaszczyznach. 

Netflix to nie tylko seriale przygodowe i kino akcji. Można na nim znaleźć mnóstwo interesujących, inspirujących i rozwijających umysł produkcji. Każdy znajdzie coś co go zaciekawi. Napiszcie w komentarzach jakie seriale według Was są warte uwagi na tej platformie. 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *