Dzięki istnieniu portalu YouTube możemy obecnie za darmo pozyskiwać bezcenną wiedzę od przedsiębiorców. Nigdy wcześniej nie było tak łatwo o pozyskanie tego typu informacji. 

Przyjrzyjmy się zatem kanałom, które warto regularnie odwiedzać i subskrybować.

Maciej Wieczorek – Expert w Bentleyu

Prowadzący zaprasza w swoim programie do rozmowy głównie osoby ze świata biznesu i próbuje dowiedzieć się, jak rozwijają oni swoje przedsięwzięcia. Każdy odcinek trwa około godziny, otrzymujemy dzięki temu bogatą i konkretną wiedzę, którą możemy wykorzystać w praktyce. Przyda nam się ona nie tylko w biznesie ale i codziennych życiowych sytuacjach. Dotychczas do wspólnej jazdy Bentleyem zostały zaproszone takie osoby jak: Lech Kaniuk, Rafael Badziag, Bartek Popiel, ZacharOFF czy Arlena Witt. W ramach kanału prowadzony jest również cykl Biznes 2.0 w którym Maciej Wieczorek przekazuje interesująca wiedzę m.in. o zarządzaniu czasem, nawykach miliarderów, jak zarabiać więcej pieniędzy lub jakich błędów nie należy popełniać w biznesie. Bardzo wartościowy i inspirujący kanał. 

Rafael Badziag – Indywidualista

Autor tego kanału jest ponadprzeciętna osobą i robi rzeczy o których się wielu nie śniło lub uważają je za niemożliwe. Rafael w ostatnim czasie wydał książę “Umysł Miliardera” gdzie zostały umieszone wywiady i mądrości miliarderów z całego świata, którzy doszli do bogactwa od zera. Książka już stała się bestsellerem na Amazonie i doceniana jest przez wiele osób na całym świecie. Jest to spektakularny wyczyn ponieważ nikt wcześniej czegoś takiego nie dokonał. Na swoim kanale Rafael Badziag umieszcza dodatkowo wywiady z takimi osobami Jack Cowin, Mark Cuban czy Robert Kiyosaki. Warto zaznaczy iż autor kanału Indywidualista przebiegł ultramaraton przez pustynię – wielu osobom może się to wydawać nierealne. Zapoznajcie się zatem z tym co ma do powiedzenia ta nietuzinkowa postać.

Dan Lok

W Polsce Dan Lok jest raczej mało popularny, jednak warto zwrócić uwagę na to co ma do powiedzenia i w jaki sposób przekazuję swoją wiedzę. Dan jest założycielem portalu closers.com. Aktualnie skupia się na edukowaniu ludzi z całego świata. Jego kanał na YT osiąga wielomilionowe zasięgi dzięki konkretnej i praktycznej wiedzy biznesowo-życiowej. W wieku 27 lat stał się wolny finansowo – do wszystkiego doszedł sam. Materiały, które możecie zobaczyć na jego profilu są wyprodukowane w niezwykle precyzyjny i profesjonalny sposób. Mimo iż kanał jest w całości po angielsku, to wystarczy jego komunikatywna znajomość aby zrozumieć informacje, które przekazuje autor. Nie ma tutaj żadnych wydumanych teorii – są tylko konkretne informacje przekazywane w bezpośredni sposób. Nie znajdziecie tutaj motywacyjnych bredni, tylko same rzetelne i praktyczne porady. Dobrze jest bliżej zapoznać się z tym kanałem, ponieważ może Wam szerzej otworzyć oczy i głowę na wiele cennych kwestii. 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *