Na naszym blogu pragniemy Was inspirować i zachęcać do działania. Sami posiadamy autorytety z wielu dziedzin, dzięki którym nieustannie się rozwijamy i zdobywamy nowe umiejętności. W tym dziale zamierzamy przedstawiać Wam osoby które osiągają niezwykłe sukcesy w dziedzinach którymi się zajmują.

Od zera do milionera

Pierwszą osobą którą tutaj przedstawimy jest Robert Gryn – właściciel oraz CEO Codewise. Swoją postawą i aktywnością związaną z biznesem inspiruje wiele osób. Pokazuje że w Polsce można święcić triumfy prowadząc własną działalność gospodarczą i być docenianym na całym świecie. Dziś jego życie wygląda jak spełnienie amerykańskiego snu. Jednak to z jak ogromnym wysiłkiem związany był jego sukces, wiedzą tylko osoby które bliżej zainteresowały się jego historią. Wiele osób chciałoby prowadzić taki styl życia i odnosić niekończące się pasmo sukcesów, lecz czy są oni gotowi na takie poświęcenie?

Ciężka praca i bezsenność

Niestety nie zawsze wielkie osiągnięcia to bułka z masłem. Na samym początku gdy Robert Gryn przejął Codewise, musiał mierzyć się z wieloma problemami. Pracując po kilkanaście godzin dziennie musiał radzić sobie z ogromnym stresem i bezsennością. Ze względu na zbyt dużą ilość informacji doskwierały mu ogromne bóle głowy. Do tego doszła ogromna odpowiedzialność za funkcjonowanie firmy i pracujące tam osoby. Jednak ciężka praca doprowadziła go do miejsca w którym jest obecnie. Codewise odnosi spore sukcesy na świecie i jest niezwykle cenioną firmą technologiczną. Obecnie jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka), której flagowymi produktami są ZeroPark i Voluum. Pierwszy z nich służy do sprzedaży ruchu w internecie oraz zakupu powierzchni reklamowej w czasie rzeczywistym. Natomiast drugi zajmuje się analizą i optymalizacją działań reklamowych w internecie.

Życie na pełnych obrotach

Właściciel Codewise jest niezwykle barwną osobą, co można zaobserwować po jego aktywności w mediach społecznościowych, na jego kanale YouTube oraz na Instagramie. Udowadnia swoją postawą że ciężka praca może doprowadzić do osiągnięcia spektakularnych wyników. Wymaga to jednak determinacji, cierpliwości, wytrwałości oraz wiary we własne marzenia i cele. Robert Gryn nieustannie próbuje przekraczać granice swoich możliwości, zarówno w biznesie jak i w życiu prywatnym. Widać to po jego fascynacji sportem. Bierze udział w maratonach i triathlonach oraz regularnie ćwiczy na siłowni, która zresztą znajduje się w siedzibie Codewise w Krakowie, a dokładnie w Browarze Lubicz. Jest również wielkim miłośnikiem podróży. Gdy tylko może, eksploruje świat wzdłuż i wszerz. Jak sam twierdzi, z każdej wyprawy wraca z odświeżonym umysłem i nowymi pomysłami, które może wdrożyć w biznesie.

Podążanie za liderem

Warto śledzić poczynania CEO Codewise, ponieważ takich osób jest bardzo niewiele w Polsce. Swoim działaniem potrafi zainspirować oraz motywować do ciężkiej pracy oraz ruszenia z miejsca by dostać się tam gdzie chcemy być.

 

Więcej informacji o Codewise i jego właścicielu znajdziecie w poniższych źródłach:

https://pl.linkedin.com/pulse/codewise-nieopowiedziana-historia-drugiej-najszybciej-robert-gryn

https://mycompanypolska.pl/artykul/1420/strategie-albo-sie-uda-albo-nie

oraz

https://www.instagram.com/rob.gryn/

https://www.youtube.com/channel/UCegdgNIlv8XlSei170jizxA

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *