Pezet z klipem do “Rap Game” Trwa Business Class Tour promująca "Muzykę Komercyjną"

Pezet opublikował teledysk do utworu „Rap Game” promujący powstałą pod auspicjami artysty grę mobilną Rap Game: The Strife. Raper kontynuuje też trasę koncertową Business Class Tour, w ramach której w Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie odbywają się premierowe koncerty wydanej 30 września „Muzyki Komercyjnej”.

„Rap Game” to najświeższy utwór w dorobku Pezeta, więc nie znajdziemy go „Muzyce Komercyjnej”. Za muzykę odpowiada Auer, natomiast wideo to efekt kooperacji duetu @yungssebv i @_pojman_. Singiel promuje wydaną pod auspicjami artysty mobilną grę przygodową Rap Game: The Strife, którą można pobrać z adresu https://rapgame.pl/.

YT: https://youtu.be/620jmQzJevo

A tymczasem od premiery “Muzyki Komercyjnej” minęły już prawie dwa miesiące. Album zdążył w tym czasie osiągnąć status złotej płyty, a także zadebiutować na 1. miejscu listy sprzedaży OLiS. Premierę albumu poprzedziło sześć singli – chronologicznie były to: “Jan Paweł”, “Mewa”, “Gangi w LA”, “Jeden Świat” z gościnnym udziałem Natalii Szroeder, “Tonący” i wreszcie “Zszedłem ze sceny” w reżyserii Jana Cisieckiego. 

Cyfra: https://e-muzyka.ffm.to/pezetmuzykakomercyjna

“Muzyka Komercyjna” dostępna na: www.pezet81.pl

W listopadzie artysta wyruszył w Business Class Tour, która obejmuje swym zasięgiem siedem miast w całej Polsce. Bilety dostępne są w serwisie Going: http://going.pl/pezet. Poniżej szczegółowy harmonogram koncertów, z których całkowicie wyprzedały się występy w Poznaniu oraz Gdańsku.

19.11 Poznań, B17 | SOLD OUT

https://bit.ly/3xI56aN

25.11 Katowice, MCK

https://bit.ly/3DCz5ou

26.11 Łódź, Wytwórnia

https://bit.ly/3RgrNtT

03.12 Gdańsk, B90 | SOLD OUT

https://bit.ly/3dzG3Qv

10.12 Wrocław, A2

https://bit.ly/3xI7GxH

16.12 Kraków, Klub Studio

https://bit.ly/3f7v0hZ

18.12 Warszawa, COS Torwar

https://bit.ly/3QUShkk

Ostatnia płyta Pezeta to „Muzyka Współczesna” z 2019 roku. Album uzyskał status potrójnej platyny, a pochodzący z niej singiel „Magenta” zdobył wyróżnienie Diamentowego Singla.